Chevrolet показав ідеальний автомобіль для егоїстів

Нeщoдaвнo aвтoмoбільнa кoмпaнія пoкaзaлa світу купе Corvette ZR1. Але американці вирішили на цьому не зупиняться та представили однойменний родстер. Нинішній Chevrolet Corvette ZR1 – це найпотужніша версія Corvette за всю історію моделі. Під його капотом ховається двигун LT5 нового покоління.

За потужність відповідає "вісімка" об'ємом 6,2 літра та віддачею в 766 "конячок". Крім того, машина вперше отримала "автоматичний" варіант: покупцеві на вибір, крім 7-ступінчастої механіки, пропонується й 8-діапазонний автомат.

Підвіска залишилася без змін, але інженери серйозно попрацювали над настройками. В базовій версії є амортизатори, які керуються за допомогою електроніки, вуглець-керамічні гальмівні диски. До того ж можна замовити пакет Performance, куди входить регульоване "високе антикрило", великий передній спліттер, шини Michelin Pilot Sport Cup 2 і переналаштована ходова.

Якщо бути максимально відвертими, то родстер технічно нічим не відрізняється від звичайного, якщо можна так сказати, купе. Відрізняються моделі лише наявністю відкидного даху. До слова, родстер на 27 кілограмів легший.Максимальна швидкість родстера становить 341 кілометр на годину (натомість у купе 338 км/год).

Продавати обидві версії почнуть навесні наступного року, до того ж на своїй батьківщині купе обійдеться в 120 тисяч доларів, а родстер – в 124 тисячі доларів.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.